صفحه نخست/ اخبار/

حضور مجمع در همایش اجتماع جهانی ۲۰۱۵ تونس

احمد سروش نژاد دبیر مجمع سازمانهای غیر دولتی و فعالان حامی آزادی قدس شریف با اعلام این خبر گفت: هیئتی متشکل از چهره های فعال در حمایت از حقوق مردم فلسطین، مسئولان و اعضاء مجمع سازمان های غیردولتی و فعالان حامی آزادی قدس شریف طی روزهای 4 تا 10 فروردین برای شرکت در چهاردهمین همایش "انجمن اجتماع جهانی» که در کشور تونس برگزار می شود، به آن کشور عزیمت خواهد نمود.

به گفته سروش نژاد، اعضای کمیته تبلیغات این هیئت علاوه بر برگزاری چندین نمایشگاه عکس و پوستر، توزیع اقلام فرهنگی گوناگون، برگزاری مراسم مختلف، نمایش فیلم و پخش برنامه های رادیویی همچنین حضور فعال و موثر در اجلاس امسال خواهند داشت.

خانم "فروز رجایی فر" دبیر کمیته علمی هیئت اعزامی نیز در این باره گفت: استادان و کارشناسان عضو این هیئت، علاوه بر مشارکت جدی در نشستهای علمی این اجلاس جهانی، اقدام به برگزاری شش پنل تخصصی برای تبیین جنبه های انسانی مسئله فلسطین،  نحوه دفاع از حقوق تضییع شده ملت فلسطین و خطرات رژیم صهیونیستی برای صلح و امنیت جهانی برگزار خواهند نمود.

همچنین قرار است با فعالیت کمیته رسانه ای، اخبار اجلاس و فعالیت های هئیت اعزامی کشورمان در قالب گزارش های تلویزیونی، رادیویی و خبری از طریق شبکه های صدا و سیما و خبرگزاری های کشور به ویژه خبرگزاری های قدس، ایرنا، فارس، تسنیم، ایسنا، تابناک و مهر به اطلاع مردم عزیز کشورمان برسد.